YOK BAŞLIK MAŞLIK

ÜÜFF   İÇİM DARALIYOR,SIKILIYOR VE NEBİLEYİM CANIM HİÇ ÇALIŞMAK İSTEMİYOR. YAZILARIM ŞİMDİ SAÇMASAPAN OLUR. AMA İMLASIZ,KURALSIZ,SIRASIZ,ÖYLESİNE YAZMAK İSTİYORUM. ÜFF BE HERKES TATİLDE VE BEN BURDA 2 YAZDIR TATİL YAPAMIYORUM. HAYIR İŞ VAR AMA BEBİM İŞİM  YOK. RESMEN BÜROYU BEKLİYORUM BEN BURDA. GEÇEN SENEDE ÇIKAMADIM İZİNE. BU SENEDE MAYIS SONUNDA HASTALANDIĞIM,ZATÜRRE OLDUĞUM İÇİN 10 GÜN RAPORLUYDUM HERALDE ONA SAYIYOLAR İZNİMİ, YA NE ALAKA YAAA . AMA HİÇ LAFI YOK İZİN MİZİN KONUSUNUN. ÜFF İŞTE BÖYLE SAÇMA OLDU. NEYSEKİ BU YAZ AKŞAMLARI KUMLAYA GİDİP GELİYORUM DA DEĞİŞİKLİK OLUYOR BÖYLE. ASLINDA RESMEN YORGUNLUK AMA EN GÜZELİ TOLGANIN MUTLULUĞU. O ÇOK MUTLU. DENİZE GİRİYOR,ABASIYLA KUMDA OYNUYOR,BİSİKLETİYLE UZUN UZUN GEZİLER YAPIYOR, BÜTÜN GÜN DIŞARDA HAVA ALIYOR VS.VS. ONUN BU TATİLİDE TÜM YORGUNLUKLARADA DEĞER. İŞALLAH BU KIŞDA GEREK OKUL HAVASINA GEÇEN SENE ALIŞTIĞINDAN,GEREK VÜCUDUNUN BAĞIŞIKLIĞININ GEÇEN SENE GEÇMEYE GRİPTEN SONRA GÜÇLENMESİNDEN GEREKSE BU YAZ ALDIĞI BOL GÜNEŞ VE TEMİZ HAVADAN VE BUZ GİBİ SULARDA YÜZMESİNDEN DOLAYI AZ GRİP VAKASIYLA ATLATIRIZ.

BU ARADA AĞUSTOS AYINDADA KAYINVALİDEMLERİN MEMLEKETLERİNE GİTMESİNDEN DOLAYI BİZ ANNEMDE KALICAZ. DÜŞÜNÜYORUMDA MEMLEKET SEYAHATİNDEN ÖNCEDE KAYINVALİDEMİN BADANA İŞİ OLDUĞUNDAN 11/07/2006 DA ANNEMİN EVE BİR İKAMET ETMİŞİZKİ TAA AĞUSTOS SONU ÇIKICAZ GİBİ GÖZÜKÜYOR. AMA BENİM BUNDAN HİÇ ŞİKAYETİM YOK. GEÇEN KIŞ OKUL OLMASINDAN DOLAYI SIK SIK GİDİP BABA EVİNDE YATAĞIMDA YATAMAMIŞTIM. BU YAZ BOL BOL YATTIM HEHE . AMA AĞUSTOS BÖCEĞİ MİSALİ YAZ BİTİP EVİME DÖNDÜĞÜMDE ÖYLEE ÇOK İŞİM VARKİ.

TABİ HEPSİNİ YAPABİLİRMİYİZ (MADDİ AÇIDAN) BİLMİYORUM. AMA GENEDE SIRALAYIP BUNDAN EN FAZLA 2 AY SONRA BAKMAK İSTİYORUM HEDEF DEĞERLERE ULAŞILMIŞMI DİYE.

İŞTE PLANLAR:

1) DİŞLER YAPTIRILACAK

2)SAÇ FARKLI RENGE BOYANACAK

3) YENİ BİR MİNİ FIRIN ALINACAK

4) SALON MİNÖFLE KAPLANACAK

5) EV BADANA VE YAĞLIBOYA OLACAK

6) KLOZETİN TAHARAT BORUSU TAKILACAK

7) MUTFAĞIN OCAK ARKASI FAYANSLANACAK

8) TOLGANIN ODASI DÜZENLENECEK VE TOLGA ODASI VE YATAĞINA ALIŞTIRILACAK

9) KORNİŞLER TEPEMİZE İNMEDEN TAVANA SABİTLENECEK

10)DUŞAKABİN BİR BAKIMA ALINACAK.

 

 

OOOFFFF   OFFFFFFFFFF YAZ BİTMESİN İSTEDİM ŞİMDİ BEN YAA

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !