BABAMA MEKTUP 2

CANIM BABAM BENİM

RESİMLERİNE BAKTIM ŞİMDİ. O KADAR ÖZLÜYORUMKİ SENİ. GÜLÜYORUZ BELKİ EĞLENİYORUZ SANIYORUZ AMA SENİN ÖZLEMİN O KADAR FAZLAKİ İNAN HERŞEYİ BASTIRIYOR. DAHA YAPACAĞIMIZ O KADAR İŞ,GEÇİRECEĞİMİZ O KADAR GÜZEL GÜN,TELAFİ EDİLECEK O KADAR HATA VARKİ HERŞEYİ YARIM BIRAKTIK.ÇOK ŞEYİN TESELLİSİ VAR AMA BUNUN YOK İŞTE.ÇÜNKÜ ÖMÜR BOYU YOKSUN.BİZ YAŞADIĞIMIZ SÜRECE SEN YOKSUN.ŞİMDİ BURADA OLSAN SANA BİR SARILSAM BAĞIRA BAĞIRA AĞLASAM ÇOK İSTİYORUM BUNU.BABA BARİ RÜYAMDA GÖREYİM SENİ.NEDEN SEN YAŞARKEN SANA BİR KERE BABACIM DİYE SESLENMEDİM? NEDEN SANA SENİ O KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ BİLDİĞİM HALDE SENİ SEVİYORUM DEMEDİMNEDEN BİR GECE EVE GELDİĞİNDE SANA SIKI SIKI SARILMADIM,SENİ ÖPMEDİM.BABA BİZİ GÖRÜYORMUSUN.BİZİM NE HİSSETTİĞİMİZİ HİSSEDEBİLİYOMUSUN.BEN TOLGA İLE SANA HER GECE GÖKYÜZÜNE EL SALLIYORUZ.BİZİ GÖRÜYORMUSUN.BABA BİLKİ EN ÇOK SANA MUTLULUK VERECEK OLAN 2 TORUNUN VE BUNDAN SONRA OLACAKLAR SENİ TANIMAMIŞ OLSALAR BİLE SENİ HEP BİLECEKLER VE SENİ ÇOK SEVECEKLER.BAZEN TOLGA UYKUSUNDA GÜLÜYOR BEN HEP SENİN ONU GÜLDÜRDÜĞÜNE İNANIYORUM.

BABA SENİ ÇOK SEVİYORUM.SENİ BEKLİYORUM.SANKİ BİR GÜN ÇIKIP GELECEKSİN GİBİ GELİYOR. BAZEN ŞİRKETE GELEN MÜŞTERİLERİ SANA BENZETİYORUM.ADAM BENİ KIZDIRSA BİLE KIZAMIYORUM ONA.NEYİ ÖZLEDİM BİLİYOMUSUN?PAZAR SABAHLARI YAPTIĞIMIZ KAHVALTILARI.HEPİMİZİN BİR ARAYA GELDİĞİ NE KADAR GÜZEL GÜNLERDİ O. BEN OZİ DUDU ANNEM VE SEN.MASADA SENİN SANDALYENE OTURUNCA USULCAKAFAMA DOKUNURDUNYA KALK KIZ ORDAN DERDİN.SONRA GECELERİ EVE GELİŞİNİ ÖZLEDİM.ARABAYLA YANAŞIRDIN KAPININ ÖNÜNE.BİZİMKİLER DİZİSİNDEKİ HOROZCU DERDİK SANA.O ÇÖP TENEKELERİNE HER SEFERİNDE ÇARPARDINYA. SONRA ÖNCE DIŞ KAPIYI SONRA DAİRE KAPISINI AÇAR,ANAHTARLARINI MASAYA ATAR YÜZÜNÜ SALONA DOĞRU DÖNERDİN.BİZ SANA HOŞGELDİN DER SENDE BİZE HOŞBULDUK,DAHA YATMADINIZMI DERDİN.SONRA YATAK ODASINA GİRER KAPIYI ÖRTER KAPININ ARKASINDA EŞOFMANININ ALTINI GİYER VE ÇIKARDIN. DOĞRU MUTFAĞA DOLABIN ÖNÜNE . NE VARDIKİ SANKİ BU KADAR YİYECEK.

BABA BİZİ HİÇ KIRMADIN.3 KIZ BÜYÜTTÜN EVLENDİRDİN.OKUMAK İSTEDİKLERİ KADAR OKUTTUN.HİÇ BİR ŞEYDEN,SINIRLAR İÇİNDE MAHRUM BIRAKMADIN. KONSER DEDİK,OKUL BALOSU DEDİK KENDİ ELLERİNLE BİZİ BIRAKTIN İSTEDİĞİMİZ YERE.GERİYE DÖNÜP BAKTIĞIMDA HİÇ BİR ŞEYİN İÇİMDE KALMADIĞINI GÖRMEK O KADAR GÜZELKİ.ALLAH SENDEN BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN. DUDAKLARIMIZDAN ÇIKAN HER DUA ORADA SANA IŞIK OLSUN.KARANLIKTA KALMA BABAM.SEN BİZİ HEP MUTLU ETTİN.HERKESE YARDIM ETTİN.SENDE ORADA HUZURLU OL BİZİ BEKLE HEPİMİZ TEK TEK YANINA VAKTİ GELDİĞİNDE GELECEĞİZ.SEN SADECE BENİM RÜYALARIMA GEL.BANA SARIL.O ANLIK ÖZLEMİM GEÇSİN.SENİN BIRAKTIĞIN HATIRALARLA RESİMLERLE HEP YANIMIZDASIN.

HANİ BANA BİR GÜN İLK VE TEK NASİHATINI VERMİŞTİNYA.

DEDİN YA ;

- BAK KIZIM SEN ARTIK EVLENİYOSUN.BİZ SENİN ANNEN VE BABANIZ AMA ARTIK BİZDEN ÇOK SEMİHA ANNENE VE FERİDUN BABANLA BİRLİKTE OLACAKSIN.MEHMET TANIDIĞIM KADARIYLA ÇOK İYİ BİRİSİ AMA BİRAZ SİNİRLİ.O SİNİRLİ İSE SEN SAKİN OLACAKSIN.O AİLESİNE KIZARSA SEN ARAYI DÜZELTECEKSİN.MEHMET SİNİRLENDİĞİNDE SEN SAKİN OL BIRAK KIZSIN. HAAA AMA SAKİN OL DİYOSAMDA SENDE KENDİNİ EZDİRMEYECEKSİN. EĞER ÖYLE BİR ŞEY YAPARSA BİLKİ İŞTE O ZAMAN ARKANDA BEN VARIM KİMSE SANA ZARAR VEREMEZ.

BEN BUNU BİLİYORUM VE MEHMETLE EN BÜYÜK PROBLEMİMİZDE BİLE HEP BU SÖZÜN AKLIMA GELİYOR.BİLİYORUMKİ SEN HEP BENİM YANIMDASIN.SIRTIMI BABAMA YASLIYORUM O ZAMAN.

BABAM SENİ ÇOK SEVİYORUM VE ÖZLÜYORUM. SEN BENİM BİR TANECİK BABAMSIN.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !