BABAMA MEKTUP 1

(BEN BABAMI KAYBEDELİ 6 SENE OLDU . ONA ÖLDÜKTEN SONRA KAĞITLARA YAZDIĞIM MEKTUPLAR GEÇTİ ELİME . İŞTE BUNLARDAN 1 TANESİ)

 

BABAM BENİM ;

İÇİM SIKILDI CANIM SANA YAZMAK İSTEDİ. TİTTO NUN SAÇLARINI TRAŞ ETTİRDİK.BİLİYORMUSUN AYNI SANA BENZEDİ.BEN SENİN GÖRDÜĞÜNE İNANIYORUM GERÇİ AMA KEŞKE HAYATTA OLSAYDINDA ;

- BABA TİTTO AYNI SANA BENZİYOR

DEDİĞİMİZDE O GÜLEN GÖZLERİNİ GÖREBİLSEYDİM.

BABA , ŞU AN O KADAR ZOR BİR NOKTADAYIMKİ . NASIL ANLATSAM. YANİ ARTIK SENİN KESİN GİTTİĞİNİ BİR DAHA GELMEYECEĞİNİ AKLIM İDRAK ETMEYE BAŞLADI. ŞİMDİYE KADAR HEP BİR GÜN GELECEKSİN DİYORDUM VE SENİ ÖZLEDİĞİM İÇİN ÜZÜLÜYORDUM,ŞİMDİ İSE SENİ BİR DAHA GÖREMEYECEĞİMİ ANLAMAYA BAŞLADIM.ARTIK SENİ BEKLEMİYORUM AMA ŞİMDİDE SENİ DAHA ÇOK YANİ ÖMÜR BOYU GÖREMEYECEĞİM GÜNLER İÇİN ÜZÜLÜYORUM AĞLIYORUM. BABACIM ASLINDA AĞLAMAKDA İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BANA AĞLADIĞIMDA KIZDIĞINI HİSSEDİYORUM. HAYATTA OLSAYDIN SENİNLE BU KADAR AÇIK KONUŞABİLİRMİYDİM ACABA , SANA HER ŞEYİ ANLATABİLİRMİYDİM. TABİKİ HAYIR.İŞYERİNDE PROBLEMLERİM VAR,BAZEN EVLİLİĞİMDEDE OLUYOR.SENİN GİBİ SAKİN OLMAYA ÇALIŞIYORUM,SESİMİ ÇIKARTMIYORUM AMA KENDİ KAFAMI YİYORUM.SENDE ÖYLE YAPTIN.İYİYMİ YAPTIN.HAYIR.KARŞINDAKİNİ KIRMAMAK İÇİN KENDİ KENDİNİ YEDİN BİTİRDİN.NE OLDU OLAN BİZE OLDU.SENSİZ KALDIK,ÖKSÜZ KALDIK.DESTEKSİZ KALDIK.NEYSE SENİ HAYATTAYKEN ÜZMEDİM.ŞİMDİDE ÜZMEYECEĞİM.ZATEN NE ZAMAN MORALİM BOZUK OLSA SENİ O GECE RÜYAMDA GÖRÜYORUM.VE BANA VERDİĞİN SÖZ GELİYOR AKLIMA.HANİ DEMİŞTİNYA.

-SENİ ÜZEN OLURSA (EVLİLİĞİMDE) O ZAMAN BİLKİ ARKANDA BEN VARIM DİYE.BİLİYORUMKİ VARSIN.GEÇEN GECE YİNE MORALİM BOZUKTU SENİ GÖRDÜM RÜYAMDA.SÖZDE BİZ MEHMETLE TEKRAR EVLENİYORMUŞUZ.AMA BENİM GELİNLİĞİM MAVİ İDİ.BİZ SÖZDE EVREN BEN VE MEHMET ASANSÖRDEYİZ.NİKAH SALONUNA DOĞRU İNİYORUZ.İÇİMDEN ACABA BABAM GELECEKMİ DİYORUM O ARADA ASANSÖRÜN KAPISI AÇILIYOR VE SENİ GÖRÜYORUM KARŞIMDA.SÖZDE ÇOK BEKLEMİŞSİN BİZİ VE EVRENE HANİ MIR MIR SÖYLENİRDİN YA KENDİ KENDİNE AYNEN ÖYLE KIZIYORSUN.BEN GÜLÜYORUM. EVRENE SAKIN KIZMA BABAMA ÖYLESİNE SÖYLENİYOR DİYORUM TAMAM DİYOR ODA GÜLEREK.İŞTE ÖYLE BABA. O KADAR GÖRDÜM O GECE SENİ.AMA BİLSEN SENİ RÜYAMDA GÖRMEK O KADAR İYİ GELİYORKİ BANA.

BABA HELE Bİ GECE SANA SARILDIM RÜYAMDA SENDE BANA SARILDIN AMA TEK ELİNLE . ÜZÜLDÜM O ANDA NİYE BANA 2 ELİYLE SARILMIYOR , BANA KUVVETLİ SARIL BAB DESEM KIZARMI ACABA DEDİM RÜYAMDA AMA O SARILIŞIN BİLE BANA OKADAR GÜZEL GELDİKİ SANKİ SENİ HİSSETTİM.

İŞTE BÖYLE BABA . ARTIK SENİ RÜYALARIMDA GÖREREK MUTLU OLUYORUM.SENİ ANIYORUZ HEP.ARTIK ANARKEN AĞLAMIYORUZ.KOMİK ŞEYLERİ ANIYOR GÜLÜYORUZ.MESELA EN ÇOK ANLATTIĞIMIZ HANİ ANNEM KUMLADAYKEN SEN BİZE BİR GECE MAKARNA YAPIYORDUN YA,BİZ İŞTEN GELDİK SEN MAKARNALARI SUYA ATMIŞSIN DÖNE DÖNE VE KAŞINA KAŞINA KAŞIK ARIYORDUN.ÜSTÜNDE MAVİ AKLETİN VARDI .

- YA BU KAŞIK ŞİMDİ BURDAYDI MAKARNAYI KARIŞTIRDIM , SİZE KAPIYI AÇMAYA GELDİM KAŞIK YOK OLDU DEDİNDE SONRA KAŞIK MAKARNA TENCERESİNİN İÇİNDEN ÇIKTI. NE GÜLMÜŞTÜK SANA O ZAMAN.

SENDEDN SONRA MEHMETİN ANANESİNİ KAYBETTİK.GÖZÜMÜN ÖNÜNE BENİM KINA GECEMDE ANANE SENİN ELİNİ ELLERİNİN ARASINA ALMIŞ Bİ ŞEYLER SÖYLÜYORDU. SENİNDE SANIRIM KAFAN ÇAKIRDI HAFİF GÜLÜYORDUN NEŞELİ NEŞELİ.ŞİMDİ İSE ODA SENİN YANINA GELDİ.ACABA BİZDE YANINA GELDİĞİMİZDE TANIYACAKMIYIZ BİRBİRİMİZİ.GÖRÜŞECEKMİYİZ TEKRAR FARKLI BOYUTLARDA....

BABA , KURBAN BAYRAMI GELİYOR GENE . 1 HAFTA BİLE KALMADI. SENSİZ 2. KURBAN BAYRAMIMIZ.GEÇEN SENE DAYIM BURDAYDI ANNEMİ ZORLA KÖYE GÖTÜRMÜŞ ESKİSİ GİBİ AMA MANGALI YAKMAYI BİLE BECEREMEMİŞLER.BİLİYORSUN ONUN USTASI SENDİN.YANİ HİÇ BİR TADI YOK SENSİZ KESİLEN KURBANIN ETLERİNİN. AMA İŞTE GELENEK BOZULMAMAYA ÇALIŞILIYOR.BİZ ZATEN GİDEMİYORUZ KÖYE . MEHMET GEÇ SAATE KADAR ÇALIŞIYOR ARİFE GECELERİ.

NEYSE BABAM İŞTE BÖYLE.ANDIKÇA ANASI GELİYOR İNSANIN O GÜNLERİ. MEĞER NE GÜZEL ANILARIN VARMIŞ SENİN. SENİ ÇOK ZÖLEDİM BABAM. BİZ SENİ GÖREMİYORUZ AMA SEN BİZİ GÖRÜYOSUN BUNU BİLİYORUM VE SENİ ÇOK SEVİYORUM.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !